Британците продължиха да мачкат на футболния терен.Англия направи доста сериозна заявка

...

Англия не пожали и Украйна

Британците продължиха да мачкат на футболния терен.

Англия направи много сериозна поръчка към първото място в крайното класиране на квалификационната група С за Евро 2024, откакто победи Украйна с 2:0 на „ Уембли “.

Така „ трите лъва “ към този момент имат шест точки, а също така още на старта на квалификациите надиграха и двата си огромни съперника за челните места в групата, откакто преди три дни победиха и Италия като посетител.

И през днешния ден, както и в дуела в Неапол, англичаните изиграха мощно първо полувреме, в което взеха задатък от две попадения, и много по-пестеливо второ такова, написа Sportal.bg.

Рекордьорът по голове за националния отбор Хари Кейн откри резултата в 37-ата минута след асистенция на Букайо Сака, а три минути по-късно точно звездата на Арсенал удвои резултата с прелестно осъществяване.
Източник: petel.bg